Breadcrumb

Kariéra v spoločnosti Santen

Predstavte si budúcnosť 

V spoločnosti Santen sa snažíme chrániť vzácny dar zraku a investujeme, aby sme sa stali poprednou oftalmologickou spoločnosťou regiónu. Počas posledných dvadsiatich rokov sme začali pôsobiť na viac ako 50 trhoch v celej Európe, Strednom východe a Afrike (EMEA) a hľadáme ambicióznych a odhodlaných ľudí, ktorí nám pomôžu dosiahnuť lepšie výsledky pre viac pacientov. Ak spĺňate tieto podmienky, radi sa s vami porozprávame.

Toto je pre nás vzrušujúce obdobie a chceme, aby sa jeho súčasťou stali aj výnimoční ľudia. Viac ako len jeho súčasťou – chceme aby váš talent podpiril náš rast a rástol s nami. Sú to práve naši ľudia, ktorí premieňajú našu víziu v realitu; je to ich vášeň, tvorivosť a odbornosť, ktorá každý deň ovplyvňuje život pacientov.

Ak vás motivujú nové príležitosti, ak ste pripravený na nové výzvy a ak veríte v zodpovedné podnikanie a oddanosť k svojim hodnotám, môžete byť perfektným kandidátom na spoluprácu so spoločnosťou Santen.

Naši ľudia dostávajú zaujímavé, avšak náročné príležitosti, ktoré pomáhajú rozšíriť ich rozhľad a posunúť ich kariérny rast. Vďaka širokej škále úloh a skúseností dostupných v rámci celej spoločnosti pomáhame našim tímom rozvíjať svoje schopnosti a potenciál v prostredí spolupráce a podpory.