Breadcrumb

Naše vedecké zameranie

Prístup spoločnosti Santen

Santen už 130 rokov pracuje na vývoji nových produktov pre starostlivosť o oči, ktoré chránia a udržiavajú zrak. Zameriavame sa na pokrokové liečebné postupy prostredníctvom celého portfólia inovatívnych liekov, zdravotníckych pomôcok a služieb pacientom a zdravotníckym pracovníkom nielen v Európe, ale v celom svete.

Ako špecializovaná farmaceutická spoločnosť v oftalmológii ponúka Santen rozsiahlu a stále sa rozširujúcu škálu farmaceutických produktov a zdravotníckych pomôcok pokrývajúcich terapeutické oblasti, ako sú suché oko, glaukóm, šedý zákal, infekcie, alergie a vekom podmienená makulárna degenerácia (AMD). 

Všetko, čo robíme, je motivované našou túžbou porozumieť a riešiť nenaplnené potreby ľudí, ktorí majú problémy so zdravím očí alebo zrakom. Naša stratégia vývoja produktov je zameraná na tri oblasti:

  • Identifikovať a riešiť nenaplnené zdravotné potreby 
  • Zvýšiť pravdepodobnosť technického úspechu
  • Skrátiť čas na uvedenie produktov na trh a urýchliť poskytnutie liečby.

Hlavný dôraz sa kladie na vývoj a marketing liekov bez konzervačných prísad. Tiež investujeme do výskumu a vývoja inovatívnych technológií, ktorý ide ruka v ruke s naším terajším a budúcim portfóliom produktov.